Close

16.08.2018

Хто може вирішити Ваші “делікатні” ситуації та чому саме ми ?  

Ні для кого не секрет, що вже досить давно популярним для “просування себе” є термін, що охоплює осіб, спроможних вирішити нестандартні ситуації, – траблшутер або ж кризисменеджер. Однак, у виборі слід бути досить уважним та доволі скептичним.Але для тих, кому ці терміни є новими, коротко про основне.

Траблшутер – це експерт у розв’язанні проблем будь якого рівня складності, який застосовує у своїй роботі неординарні підходи і забезпечує стовідсотковий результат. Дослівний переклад troubleshooter (з англ.) – «той, хто відстрілює проблеми».

Звичайно, траблшутер – це особливий характер та світлий розум. Є багато людей-траблшутерів за своєю природою. Вони діють дуже неординарно, шукаючи вихід зі складних ситуацій.

З першого погляду, Вам може здатись, що може йде про всім відомого агента 007 чи Шерлока Холмса, але не варто забувати, що більшість ситуацій вирішуються не лише фізично чи ментально, а й з врахуванням особливостей характеру та відносин людей, які стали причиною непростих ситуацій, – партнера, противника, ворога чи навіть друга.

Траблшутер або кризисменеджер – це особи, які можуть і вміють думати, як Ваш опонент. Можна сказати, що правильні траблшутери та кризисменеджераи ‒ це фахівці, здатні допомогти клієнту усунути всі перешкоди на його шляху задля пошуку найефективнішого рішення, просто побувавши «в його шкірі». Це особливий рівень бізнес-емпатії, майже телепатія. Це креативні люди, хороші психологи, переговорники та маркетологи. Наші траблшутери ще й спеціалісти в юриспруденції, а тому ми спроможні «зрушити» з місця та розпочати довгоочікувані зміни вже зараз.

Не дарма слоганом компанії CrisisZone є вислів Уінстона Черчіля: «Удосконалюватись – значить мінятися, бути досконалим – означає змінюватися часто». Ми постійно працюємо над власним розвитком та змінами і готові Вам допомогти вирішити Ваші надскладні ситуації.

 

Вибір за Вами.

Довірте справу професіоналам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *