Close

12.04.2018

Чи є життя після банкрутства?

Згадуючи слова англійського класика: «Бути чи не бути ?», можна спробувати описати відношення автора блогу до питання «Чи є життя після банкрутства?».
Справа в тому, що ні для кого не секрет, що бізнес в Україні настільки ризикована та непередбачувана річ, а “правила гри” є настільки мінливими,  що навіть кришталево чистий підприємець може опинитись на межі банкрутства, прийнявши декілька неправильних рішень, серед яких: вибір партнерів, контрагентів, адміністративного штату тощо. Тому, якщо ж вже склалась така ситуація, що Ваше підприємство перебуває на межі банкрутства, то не слід забувати, що Ваша поведінка та відношення до партнерів на даному етапі є найважливішим і визначальним показником Вас, як надійного та добросовісного партнера в майбутньому.
Мова йде про грошові зобов’язання перед партнерами. І не важливо в якій частині України Ви працюєте: Львів, Київ, Харків тощо, важливим є, насамперед, те чи зможете Ви знайти в собі сили та вирішити питання з боргами перед партнерами. Саме Ваші дії визначатимуть чи буде у Вас життя, як бізнесмена, після банкрутства.
Відношення кожного бізнесмена до власної справи та партнерів повинно бути тотожними поняттями, адже в умовах ринкової економіки лише співпраця, кооперація та відповідальність за власні дії створить для Вас реальне майбутнє навіть після банкрутства.
В світовій практиці сприйняття та усвідомлення банкрутства є достатньо не простим для банкрута, так як правова та соціальна культура за межами рідної неньки є вищою на декілька щаблів.
І тому, через банкрутство можна пройти гідно, зі збереженням репутації та іміджу, однак слід розуміти, що це можливо лише тоді, коли є відчуття відповідальності перед партнерами та з командою спеціалістів, які реалізують всі заплановані проекти для відновлення обличчя Вашого бізнесу.
Чи є життя після банкрутства ? Так, команда CrisisZone допоможе Вам у цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *