Close

Кризис менеджмент

Отримати консультацію

Кризис менеджмент

Якщо Ви розумієте, що Ваше підприємство знаходиться на межі банкрутства, то єдиним правильним рішенням для відновлення його роботи є залучення вольового, рішучого та безпристрасного спеціаліста в кризових ситуаціях.

Причини для виникнення таких ситуацій можуть бути абсолютно різними, як і об’єктивними, так і пов’язаними з неправильними управлінськими рішеннями, елементарними людськими чинниками – байдужості, падіння морального духу колективу, ментальності тощо.

Нашим завданням є виявлення слабких сторін Вашого бізнесу, проведення фінансового аналізу діяльності, вивчення «психології» кожного працівника та колективу загалом, визначення шляхів виведення з критичного і кризового становища та їх реалізація.

В Україні культура кризового менеджменту не є надто популярною, виходячи з ментальних переконань, відсутності інформаційної обізнаності та елементарно по тій причині, що для нас простіше «зайти в банкрутство», списати борги та вивести активи на новостворену структуру. Однак, не варто забувати, що за кордоном «кризис менеджер» користується високою популярністю і не дарма..

Перш за все, це пов’язано з таким поняттям, як ділова репутація, що собою являє не лише слова, які звучать престижно, статусно та гордо. Для компанії, що розвивалась десятками років ділова репутація являє собою основу основ, це лице всіх власників, які розбудовували фамільний бізнес (батько, дідусь, прадідусь). І тому, втрата такого основоположного елементу, як ділова репутація, означатиме крах для всього, що виникатиме в майбутньому, – бізнес проекти, ідеї та питання порядності цих осіб і всіх, хто з ними пов’язаний, що визначатиме майбутнє сприйняття їх на ринку.

Наступними важливим поняттям є імідж, який формується за рахунок дій та, фактично, визначає Вас, як надійного та майбутнього партнера. Бездоганна історія співпраці формує сприйняття особи, як чистого та бажаного учасника в будь якому бізнесі. Тому, втратити все те, що творилося роками є неприйнятним для далекоглядних бізнесменів.

В умовах євроінтеграції, розширення нашого рівня свідомості, культури та виходу за раніше встановлені рамки, кризис менеджмент набиратиме обґрунтованої популярності і в Україні, так як є правильним, необхідним та ефективним рішенням для збереження Вашого бізнесу та запуску його з новою силою.

Холоднокровні, безпристрасні рішення та результат!

Ми не допустимо банкрутства Вашого підприємства.

Консультуємо з питань кризис менеджменту

Опишіть, будь ласка, суть Вашого питання, заповніть форму нижче і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.